Online-Offline Veri

Online-Offline Veri Girişi

Başarsoft’un su ve kanalizasyon idareleri için tasarladığı, 360° derece çözümler sunan Sudabis yazılımıyla saha çalışmaları sırasında İnternete erişiminiz olmasa dahi kesintisiz veri girişi yapmaya devam edebilirsiniz.

Güncel “Büyükşehir Belediyesi Kanunu” bir ilin sınırları içerisinde yer alan ilçeler, mahalleler ve köyler dahil tüm yerleşim birimlerindeki su ve kanalizasyon hizmetlerinin sorumluluğunu o ilin merkez idaresine vermiştir.

Söz konusu kanuna göre saha ekiplerinin bir uçtan diğer uca şehrin farklı şartlardaki tüm bölgelerinde faaliyetlerde bulunması gerekir. İster kırsalda yer alan bir yerleşim yerinde kazı çalışmaları yürütün ister şehir merkezine yakın ancak etkin İnternet bağlantısının olmadığı bir kör noktada bakım ve onarım çalışması yapın, hiçbir aksama yaşamadan akıllı telefonlar veya tabletler aracılığıyla Sudabis yazılımını kullanarak veri girişi yapmaya devam edebilirsiniz.

İnternet erişimi yokken doldurulan formlar, hazırlanan raporlar, tanımlanan iş akışına göre girilmesi gereken tüm veriler herhangi bir kayba uğramadan kayıt altına alınır. Saha ekipleri çevrimdışı ortamda görevlerini tamamladıktan sonra İnternet erişimini mümkün kılan sinyal gücü yüksek bir bölgeye geldiklerinde yaptıkları çalışmalar otomatik olarak çevrimiçi sisteme işlenir.

Sürdürülebilir çözümler üreten Sudabis sayesinde, su ve kanalizasyon idareleri tüm saha operasyonlarını kusursuz bir senkronizasyon içinde yüksek doğrulukla merkezi veri tabanına kaydetmiş olur.

Ekran Görüntüleri

Online-Offline Veri Girişi 1
Online-Offline Veri Girişi 2
Online-Offline Veri Girişi 3
Online-Offline Veri Girişi 4