Network Analizi

Network Analizi

Türkiye’nin hızla büyüyen ve gelişen şehirlerindeki su ve kanalizasyon idarelerinin akıllı şebeke yönetimine geçme hedeflerine ulaşabilmeleri için network analizi yeteneğini kazanmaları kritik öneme sahiptir.

Başarsoft’un coğrafi bilgi sistemleri alanındaki 20 yılı aşkın tecrübesiyle sunduğu Sudabis çözümüyle şehirlerdeki içme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu hatlarınızın kapsamlı network analizini yapabilirsiniz.

İster acilen çözülmesi gereken bir durumla karşılaşın ister önceden kararlaştırılmış operasyonlarınızın planlamasını yapın, Sudabis’in coğrafi bilgi sistemleri tabanlı network analizi özelliğiyle sahip olduğunuz tüm verileri dilediğiniz düzeyde birbirleriyle ilişkilendirerek eş zamanlı değerlendirmesini yapabilirsiniz. Kazanacağınız network analizi yeteneğiyle her türlü senaryo için dijital ortamda canlandırma yaparak izlenmesi gereken en verimli ve ekonomik yolu mümkün olan en kısa sürede tespit edebilirsiniz.

Sudabis sayesinde, yapılacak seçimlere göre ortaya çıkabilecek alternatif sonuçların karşılaştırmasını yapabilir, yürütülen operasyonlardan hangi şebeke elemanlarının ve abonelerin ne ölçüde etkileneceğini öngörebilirsiniz.

Doğru ve eksiksiz verilere dayalı detaylı network analizi çalışmalarınızı zengin görsel ve sayısal içeriklerle haritalandırarak raporlayabilirsiniz. Başarsoft’un Sudabis yazılımı, tam kapsamlı network analizi yeteneğiyle kaynak israfının önüne geçmenizi, her türlü senaryoya karşı hazırlıklı olmanızı, daha kaliteli bir yönetişimle diğer kurum ve kuruluşlarla koordinasyon içinde planlama yapabilmenizi sağlar.

Ekran Görüntüleri

Şebeke İzleme
Network Analizi - Vanalar
Network Analizi - Hatlar