Navigasyon ve Rota Optimizasyonu

Navigasyon ve Rota Optimizasyonu

Türkiye’nin coğrafi bilgi sistemleri alanındaki öncü şirketi Başarsoft, su ve kanalizasyon idareleri için geliştirdiği Sudabis çözümüyle saha ekiplerinin hem çevrimiçi şartlarda hem de İnternete erişimin olmadığı yerlerde navigasyon hizmetinden faydalanarak görev yerlerine en uygun rotayla ulaşmalarını sağlar.

Merkez birimler ve sorumlu yöneticiler, sahada görevli personelin anlık konumlarını güncel haritalar üzerinde görebilir, tanımlanan görev yerlerine hangi rotayı izleyerek ne kadar sürede ulaştıklarını takip edebilir.

Sudabis ile sahadan gelen doğru, eksiksiz ve güncel verileri kullanarak detaylı analizler yapabilir, harita tabanlı kapsamlı raporlar oluşturabilir, operasyonlar için optimum rota ve zamanı belirleyebilirsiniz.

Planlı veya ani gelişen bakım onarım arıza çalışmalarını, en az sayıda aboneyi etkileyecek şekilde kısa sürede ve düşük maliyetle tamamlamak için canlı haritalar üzerinden en uygun saha ekibini seçerek görev ataması yapabilirsiniz.

Çevrimiçi ve çevrimdışı navigasyon desteğiyle oluşturulan optimum rotalar, adres tarifindeki karışıklıkları ortadan kaldırır, ekiplerin yollarda geçirdiği süreyi kısaltarak doğru hedefe ulaşmalarını sağlar. Bu sayede birim zamanda daha fazla saha operasyonunun tamamlanması mümkün olur.

Sudabis yazılımıyla alınan doğru kararlar sayesinde tüketilen yakıttan ve harcanan zamandan tasarruf edilir, bakım ve onarım faaliyetleri çok daha hızlı ve ekonomik bir şekilde yerine getirilir, arıza senaryolarındaki su kaybı en az seviyeye düşürülür ve daha kısa kesinti süreleriyle müşteri memnuniyeti sağlanır.

Ekran Görüntüleri

Navigasyon ve Rota Optimizasyonu 1
Navigasyon ve Rota Optimizasyonu 2
Navigasyon ve Rota Optimizasyonu 3
Navigasyon ve Rota Optimizasyonu 4
Navigasyon ve Rota Optimizasyonu 5
Navigasyon ve Rota Optimizasyonu 6
Navigasyon ve Rota Optimizasyonu 7
Navigasyon ve Rota Optimizasyonu 8