sudabis-erisilebilirlikveyetkilendirme

Erişilebilirlik ve Yetkilendirme

Başarsoft’un su ve kanalizasyon idareleri için tasarladığı Sudabis yazılımıyla hem ofis çalışanları hem de saha ekipleri merkezi veri tabanına her yerden güvenli bir şekilde erişim sağlayabilir.

Yazılımın masaüstü ve web ve mobil uygulamaları sayesinde yöneticiler dahil tüm çalışanlar dijital verilere, mevcut şebeke planlarına, iş akışını sürdürmek için gerekli belgelere tam vaktinde ve yetkileri dahilinde ulaşabilir.

Sudabis’in erişilebilirlik ve yetkilendirme çözümü sayesinde su ve kanalizasyon idarelerinin birimleri arasındaki haberleşme kesintiye uğramadan ve iş akışında yeri olmayan müdahalelerden uzak bir şekilde devam eder.

İzin verilen kişiler tarafından sisteme girilen her yeni veri, yalnızca önceden yetkilendirilmiş kurum içinden ve kurum dışından ilgili birimlerin göreceği şekilde eksiksiz ve olması gerektiği gibi saklanır.

Sudabis ile bilgiye ihtiyaç duyulduğu anda istenilen her yerden güvenli bir şekilde ulaşılması, kimlerin hangi veride değişiklik yapabileceğinin belirlenmesi, merkezi veri tabanı üzerinden yürüyen iş akışlarında atılan her bir adımın kayıt altına alınması sağlanır.

İlgili kurumlarla etkin koordinasyonu içeren daha iyi yönetişim için Sudabis kullanan su ve kanalizasyon idareleri, sahada yaşanan her olaya hakim olurken, yürüttükleri sağlıklı iletişim sayesinde farklı idarelerin sorumluluğundaki elektrik, doğalgaz, telekomünikasyon gibi diğer altyapı şebekeleriyle ilgili kaza ve hasar risklerini en aza indirir.

Ekran Görüntüleri

Erişilebilirlik Tablet Görünümü
Erişilebilirlik Mobil Görünüm
Erişilebilirlik Landscape